Razem 261 839 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dążenie do zdrowszego stylu życia nie jest łatwe, ale niewiele wartościowych rzeczy takie jest .

Jak zrobić pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków, które pomogą uzyskać prawdziwą, stałą kontrolę nad swoją wagą?

Firma Forever Living Products, światowy lider produktów na bazie aloe vera, opracowała skuteczny i naturalny program oczyszczający pod nazwą Clean9. Ten 9 dniowy program został tak skonstruowany, by w ciągu 9 dni odblokować i oczyścić organizm z zalegających produktów przemiany materii i toksyn, aby efektywniej wchłaniał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował.

Jak działa program Clean9?

1. Usuwa toksyny i nadmiar tłuszczu z organizmu.

2. Pomaga odbudować mięśnie.

3. Poprawia metabolizm, w tym samym czasie eliminuje toksyny i utrzymuje równowagę odżywczą komórek.

4. Zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu.

5. Przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia.

6. Idealny dla kobiet przed ciążą, aby przygotować organizm do tworzenia życia

Tracimy od 2-6 kg toksyn (kamienie kałowe, metale ciężkie, złogi cholesterolowe, drożdżaki, zmniejszamy cellulitis, tutaj dodatkowo zobacz recenzję antycellulitisowego zestawu kosmetycznego).

Efekty programu Clean9 są widoczne już po 9 dniach. Odczuwalna jest poprawia stanu zdrowia, poziomu energii, widoczna zmiana sylwetki i cery. Ten zaledwie 9 dniowy program jest pierwszym krokiem do tego, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz tryb życia. Warto też mieć świadomość, że uzyskanie i utrzymanie odpowiedniej wagi, to życiowe wyzwanie, do którego urzeczywistnienia potrzebna jest zmiana stylu życia, codziennego odżywiania. Clean9 ma na celu zapoczątkować tę zmianę.

Stosowanie programu CLEAN 9 wymaga sumienności, dlatego należy systematycznie wypełniać strony dołączonej książeczki i zastosować się dokładnie do zawartych w niej zaleceń.

Jednym z punktów programu jest codzienne wykonywanie ćwiczeń, przez przynajmniej 20 minut (szybki spacer, bieganie, jazda na rowerze lub pływanie). Bardzo ważne jest picie wody, która ułatwi usuwanie toksyn.

Program Clean 9 stosowany jest od wielu lat w USA (macierzystym kraju Forever Living Products) i dzięki swej skuteczności ma coraz więcej zwolenników również w UK (stosowała go również Victoria Beckham) i innych krajach europejskich.

Zestaw Clean 9 został opracowany przez grono naukowców. Jest produktem bezpiecznym. Zapewnia oczyszczenie organizmu, a jednocześnie jego prawidłowe i zbilansowane odżywienie.

Clean 9 nie jest programem odchudzającym. Mogą go przejść również osoby szczupłe. Jest dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć zdrowo żyć, poprawić jakość swojego życia. To zdrowa, naturalna odnowa biologiczna. Dla chcących zgubić zbędne kilogramy jest fantastycznym początkiem drogi do idealnej sylwetki.

Kontynuacją programu może być F.I.T 1 trwający 30 dni , który nauczy jak zmienić sposób myślenia o jedzeniu i ćwiczeniach oraz da wiedzę potrzebną do inspiracji i zmiany swojego ciała na lepsze!

Program F.I.T 2 w ciągu kolejnych 30 dni nauczy jak zbudować i utrzymać czystą masę mięśniową, wyrzeźbić sylwetkę i trwale zmienić swoje ciało.

To nie dieta, to decyzja!

Zobacz więcej na naszej stronie w zakładce program F.I.T.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.11.2015 19:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436973
Rubryka ogłoszenia: Porady w odchudzaniu
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
OCZYSZCZANIE ORGANIZMU W 9 DNI – PROGRAM CLEAN9 - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: foreverpolska.com
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@foreverpolska.com
Telefon: +48501727234
Web: www.foreverpolska.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika foreverpolska.com
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Porady w odchudzaniu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)