Razem 260 813 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dąbrowskiego 36 zapewnia profesjonalną pomoc w dążeniu do idealnej sylwetki i wagi – nasze wrocławskie studio treningu personalnego proponuje swoim klientom kompleksową obsługę. Jeśli potrzebujesz motywacji, pomocy i nie masz pomysłu na to, w jaki sposób wprowadzić zmianę w swoim życiu, nasza ekipa jest w 100% do twojej dyspozycji!

W naszym studiu czekają na ciebie doświadczeni specjaliści, w tym trener personalny a także dietetyk, a to z tego względu, że do celu dążymy poprzez ruch oraz odpowiednio dobraną dietę – tylko wtedy możemy uzyskać tak dobre efekty. Wraz z nami treningi i odchudzanie będą jeszcze w większym stopniu efektywne, ponieważ każdy klient który zdecyduje się się na usługi naszego studia dostaje całościową i indywidualną obsługę. Trener osobisty i dietetyk wspólnie przygotowują specjalny plan, także na podstawie wymagań klienta, a następnie czuwają nad jego implementacją w życie – powoduje to, że razem z naszymi specjalistami {możesz osiągnąć tak znakomite efekty.

Jednakże dietetyka oraz trening personalny to nie wszystko, co proponujemy w Studiu Dąbrowskiego 36. dodatkowo można u nas skorzystać z fachowej pomocy w ramach rehabilitacji po urazach i kontuzjach, w przypadku korygowania wad postawy, także zajmujemy się wspieraniem naszych klientów w modelowaniu sylwetki oraz nabieraniu masy mięśniowej.

Nasza oferta kierowana jest do każdego, kto potrzebuje profesjonalnego i kompleksowego wsparcia – współpracujemy z klientami indywidualnymi, którzy chcą zmienić cokolwiek w swoim obecnym życiu, również nasze usługi kierujemy do sportowców różnych dyscyplin, współpracujemy również z firmami, które dbają o zadowolenie i motywację swoich pracowników.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.06.2016 09:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 474503
Rubryka ogłoszenia: Porady w odchudzaniu
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Studio Dąbrowskiego 36 - Trener personalny Wrocław - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Stanczyk
Województwo: Cała Polska
E-mail: personalny.dabrowskiego@o2.pl
Telefon: +48733963636
Web: d36.pl/oferta/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kamila Stanczyk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Porady w odchudzaniu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)