Razem 259 121 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej od wielu lat świadczy usługi w zakresie zdrowego żywienia. Starannie opracowane metody odchudzania pozwalają Pacjentom na osiągnięcie zadowalających efektów odchudzania oraz zapewniają profilaktykę wielu chorób: chorób serca, chorób układu trawiennego, chorób trzustki, tarczycy. Skuteczność diety opracowanej przez dietetyków poradni CDS gwarantują najwyższe kwalifikacje dietetyków z zakresu zdrowego żywienia oraz zaangażowanie w proces odchudzania Pacjentów . Dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej opracowują plan dietetyczny w oparciu o powszechnie dostępne produkty, z uwzględnieniem oczekiwań oraz stylu życia Pacjenta.

W Centrum Dietetyki Stosowanej proponujemy przystępną formę konsultacji przez Internet lub z dojazdem do Pacjenta, wizyty kontrolne oraz ułatwiony dostęp do poradni dla osób niepełnosprawnych. Dieta odchudzająca przygotowana przez dietetyków z CDS opracowywana jest z uwzględnieniem najnowszych badań oraz osiągnięć medycyny w dziedzinie zdrowego żywienia, co gwarantuje skuteczność diety.

Od 1 stycznia 2017r. zmianie ulega siedziba poradni Centrum Dietetyki Stosowanej. Nowa siedziba poradni znajduje się przy ul. Św. Andrzeja Boboli 1 jedynie 10 min od centrum miasta, z wygodnym dojazdem komunikacją miejską oraz przestronnym bezpłatnym parkingiem. W celu umówienia wizyty w poradni dietetycznej CDS mogą Państwo skorzystać z formularza na stronie www.cds-dieta.pl lub skorzystać z rezerwacji telefonicznych pod numerem 792 930 144. Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania telefonicznie lub e-mailowo.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.11.2017 13:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 506852
Rubryka ogłoszenia: Porady w odchudzaniu
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK NOWY ADRES DIETETYK - Zdjęcie nr 1PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK NOWY ADRES DIETETYK - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ
Województwo: Białystok (Podlaskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48792930144
Web: www.cds-dieta.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Porady w odchudzaniu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)