Razem 305 117 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
21.06.2017 09:14

Catering Smakoszewo to usługa świadczona na terenie Gdańska i okolicznych miejscowości Firma Catering-smakoszewo.pl oferuje usługi catering dietetycznego na obszarze Gdanska i pobliskich miejscowości.Catering Dieta to firma zajmująca się przyrządzaniem i dostarczaniem do kontrahentów dietetycznych posiłków popularnie tak zwanych cateringiem dietetycznym. Polega ona na regularnej dostawie dietetycznych i zdrowych posiłków do klientów, dzięki którym mogą oni prowadzić korzystną dla siebie dietę bez konieczności czasochłonnego przyrządzania posiłków. Usługa cateringu dietetycznego polega na skomponowaniu i doręczaniu posiłków do biura, firmy lub domu.

W produktów Smakoszewo.pl znajduje się kilka różnorakich intencji dietetycznych, które mogą być osobiście dopasowane do życzeń kontrahentów. Włączają one catering dietetyczny o ustalonej wartości energetycznej od 1000 kcal, catering sportowy dla ludzi, które uprawiają sporty, również włączają diety dla kobiet w ciąży, dla dzieci, wegetariańskie , a ponadto diety dedykowane dla osób, które zmagają się z różnymi schorzeniami.Pełne menu komponowane jest przez dietetyków i fachowców od żywienia, poprzez co dostarczycie Państwo wszystkie niezbędne składniki – mikro i makroelementy do organizmu. Dodatkowo diety są tak skomponowane, że pozwolą Państwu przy smacznym jedzeniu gubić zbędne kilogramy. W Smakoszewo.pl znajdują się też diety Pro Life, No gluten,Wege,Pro Mama i wiele diet oczyszczających. W naszej firmie możemy stworzyć dla Państwa także inne rodzaje diet, w zależności od życzenia konsumenta

Więcej szczegółów na naszej witrynie internetowej uprzejmie zapraszamy!

SMAKOSZEWO.PL KATARZYNA STUDZIŃSKA

ul Karola Kurpińskiego 1g

80-169 Gdańsk

790-389-569

URL: http://smakoszewo.pl/

biuro@smakoszewo.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.06.2017 09:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 539902
Rubryka ogłoszenia: Dodatki żywieniowe
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: kasia kowalska
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: smakoszewo.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika kasia kowalska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dodatki żywieniowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)