Razem 258 755 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
03.08.2015 19:52

Anti-Parasite - oczyść organizm z pasożytów

Pasożyty Twierdzenie, że pasożyty są problemem tylko w krajach tropikalnych i w krajach trzeciego świata jest błędne. Organizm człowieka często jest atakowany przez całą grupę pasożytów (bakterii, grzybów itd.), które naruszają jego wewnętrzną równowagę. Z każdym rokiem zabijają wielu ludzi, odbierając substancje odżywcze, które są potrzebne do utrzymywania normalnych funkcji biologicznych.

Skorupka z czarnego orzecha włoskiego, orzecha szarego, ekstrakty z goździków, czosnku, nasion dyni, grejpfruta i owoców cytrusowych to substancje, które mają specyficzny tłumiący wpływ na określone rodzaje pasożytów. Produkt Anti-Parasite zawiera, poza wymienionymi siedmioma podstawowymi substancjami przeciwpasożytniczymi, jeszcze 14 kolejnych, naturalnych substancji, które pomagają w walce z pasożytami i jednocześnie wytwarzają środowisko odżywcze dla pożytecznej mikroflory.

Produkt Anti-Parasite jest uniwersalnym suplementem diety, który jest nieoceniony w walce przeciwko znanym i nieznanym pasożytom, zawarte w nim naturalne składniki pomagają normalizować mikroflorę jelitową i niszczyć mikroorganizmy fermentacyjne i gnilne, mają działanie przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybiczo, antyseptyczne, przeciwbakteryjne, antywirusowe, przeciwnowotworowe, detoksykacyjne i przeciwutleniające.

Anti-Parasite Jeśli komukolwiek zadadzą Państwo pytanie, czy o siebie dba, dostaną Państwo odpowiedź: "Oczywiście! Codziennie myję się, czeszę, myję zęby...". Ktoś jeszcze doda: "Regularnie chodzę do fryzjera, na pedicure, manicure." Czy tak przekonujące byłyby też odpowiedzi na pytanie o troskę "wewnątrz organizmu"?

Zadbaj o swój układ pokarmowy! Zrób w nim porządek i pozbądź się pasożytów z Anti-Parasite!

Organizm każdego z nas umie się bronić i umie poradzić sobie z pyłem, dymem, smogiem, truciznami i toksynami z powietrza, wody i żywności. Ma do tego narządy, jakimi są wątroba, nerki, jelita, ale także płuca i skóra. Ciało umie sobie pomóc, jednak gdy tych trucizn jest zbyt dużo i gdy dodamy do tego wyniszczający sposób dzisiejszego życia, które jest pełne pośpiechu i stresu, nie daje rady wydalać trucizn. Gromadzą się wewnątrz nas i prowadzą do wielu problemów zdrowotnych, którym można zapobiec dzięki skutecznej detoksykacji za pomocą produktów StarLife: Aloe Star, Anti-Parasite, Barley Star, Cell Guard, Extra Cell Guard, Fiber Star, Fucoidan Star, Ginger Star, Chlorella Star, Inulin Star, Noni Gold Star, Oregano Star, Spiruline Star, Yucca Star.

Więcej informacji - www.life-star.pl - artykuły

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.08.2015 19:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 59973
Rubryka ogłoszenia: Dodatki żywieniowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 1Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 2Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 3Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 4Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 5Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 6Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 7Oczyszczanie organizmu - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Elżbieta Borowczak
Województwo: Cała Polska
E-mail: ogloszenia@life-star.pl
Telefon: +480724200030
Telefon 2: +480655432908
Web: www.life-star.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Elżbieta Borowczak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dodatki żywieniowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)