Razem 260 886 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
30.08.2016 12:12

Stan skóry uzależniony jest od wielu czynników, głównie od diety, stanu zdrowia i trybu życia. Pragniesz poprawić wygląd swojej skóry i potrzebujesz dobrego dermatologa z Wrocławia? Nie zwlekaj i odwiedź Prestige Skin.

W branży medycyny estetycznej działamy już od kilku lat, początkowo pod szyldem Prestige Clinic. Z czasem grono naszych klientów powiększało się, dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę, aby móc w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i umiejętności. To właśnie wtedy utworzyliśmy klinikę dermatologii i medycyny estetycznej we Wrocławiu, która otrzymała nazwę Prestige Skin. Nasza oferta obejmuje wielu zabiegów, przeprowadzanych według najwyższych obowiązujących standardów. Do naszego zespołu zaangażowaliśmy wykwalifikowanych i doświadczonych dermatologów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią estetyczną. W naszej ofercie można odnaleźć na przykład mikrodermabrazję, mezoterapię igłową oraz mezoterapię lipolityczną. Zapraszamy na peelingi kwasami oraz zabiegi laserowe. Zajmujemy się usuwaniem zmarszczek oraz modelowaniem twarzy. W Prestige Skin wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia i najwyższej jakości preparaty.

Jeżeli chciałbyś wiedzieć, jaki zabieg będzie najlepszy dla Twojej skóry, to przyjdź na konsultację lekarską. Koszt konsultacji odliczymy od pierwszego zabiegu medycyny estetycznej przeprowadzonego w naszej klinice, co oznacza, że nie pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów za taką wizytę.

Prestige Skin

Rajska 73

54-028 Wrocław

tel: 713492020

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.08.2016 12:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488327
Rubryka ogłoszenia: Usługi kosmetyczne
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Dermatolog Wrocław prywatnie - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Prestige Skin
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: prestige-skin.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Prestige Skin
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi kosmetyczne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)