Razem 262 442 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Każda z panien młodych, która nie chce być niemile zaskoczona w najważniejszym dla siebie dniu, powinna skorzystać z usługi makijażu próbnego. Dzięki takiej usłudze można nie tylko wypracować idealną dla siebie wersję, zgodną z osobistymi preferencjami i oczekiwaniami, ale również wypróbować trwałość użytych technik i kosmetyków oraz sprawdzić jak osiągnięty look prezentuje się na zdjęciach! W naszej pracowni przy próbnej wersji makijażu pozwalamy na sugestie klientki i w razie potrzeb pewne modyfikację osiągniętych rezultatów. Po osiągnięciu zamierzonego efektu wykonujemy kopię makijażu z uwzględnieniem użytych kosmetyków na specjalnie przeznaczonych do takiego celu kartach. Dzięki temu makijaż w dniu ślubu nie odbiegnie od wersji próbnej, co często zdarza się u wizażystek, zwyczajnie nie pamiętających makijażu wykonanego kilka miesięcy czy tygodni wcześniej.

Polecamy pakiet, zawierający docelowy makijaż ślubny oraz wykonaną wcześniej jego próbną wersję w promocyjnej cenie 250zł. Dzięki niemu oszczędzisz 50zł oraz będziesz miała zapewnione miejsce w dniu ślubu!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.02.2017 09:54
Cena: 250 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 515711
Rubryka ogłoszenia: Usługi kosmetyczne
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
PAKIET - Makijaż Ślubny oraz Próbny w studio COLORISTA - Zdjęcie nr 1PAKIET - Makijaż Ślubny oraz Próbny w studio COLORISTA - Zdjęcie nr 2PAKIET - Makijaż Ślubny oraz Próbny w studio COLORISTA - Zdjęcie nr 3PAKIET - Makijaż Ślubny oraz Próbny w studio COLORISTA - Zdjęcie nr 4PAKIET - Makijaż Ślubny oraz Próbny w studio COLORISTA - Zdjęcie nr 5PAKIET - Makijaż Ślubny oraz Próbny w studio COLORISTA - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Studio Colorista
Województwo: Częstochowa (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48791289555
Web: www.colorista.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Studio Colorista
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi kosmetyczne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)