Razem 260 831 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wypróbuj MEDISTIK™ - szybki efekt, jakość, praktyczne opakowanie.

„Medistik odkryła moja córka, która ma problemy ze stawami. Od małego cierpi na niedoczynność nerek, co powoduje problem ze stawami. Po urodzeniu dziecka jej bóle stawów stały się jeszcze bardziej intensywne, wtedy zaczęła szukać jakiejś nieinwazyjnej metody uśmierzenia bólu. Medistik stosuje także jej mąż, który stale siedzi przed komputerem i ma problemy z kręgosłupem. Są bardzo zadowoleni z Medistiku, ja dostałam od nich Medistik w prezencie. Mam zapalenie stawów w obu kolanach i osteoporozę całego kręgosłupa. W ramieniu po urazie mam wstawione śruby i gdy zmienia się pogoda, odczuwam ból i mam nawet problem z podniesieniem ręki. Mówię, że mam w ramieniu barometr. Wypróbowałam wiele maści z arniką, z polecenia także z konopiami, ale to nie było to. Najbardziej na bóle pomagał mi Medistik. W postaci stałej wystarczył mi prawie na rok. Zamówiłam kolejny także dla znajomej, której go poleciłam. Medistik się nam opłaci.” Anna

Medistik™ - skuteczny preparat do masażu na sztywne mięśnie i stawy, rozgrzewa i chłodzi jednocześnie, z wysoką zawartością substancji czynnych, w formie wysuwanego wkładu (sztyftu), przeznaczony do szybkiego zastosowania w sporcie i przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Pomaga w taki sposób, w jaki akurat potrzebujemy.

MEDISTIK™ DUAL stick można zastosować do masażu pleców, kręgosłupa lędźwiowego, nóg, łokcia tenisisty, barków, sztywnego karku i części skroniowych głowy. Medistik wystarczy wetrzeć w skórę, dobrze się wchłania, nie trzeba wmasowywać dłońmi. Medistik Spray i Medistik ICE rollon zawierają także substancje odżywiające stawy: glukozaminę, chondroitynę, MSM oraz przeciwzapalny ekstrakt z Boswelia (Boswellia serrata).

Praktyczne opakowanie umożliwia wygodną i bezpieczną aplikację na bolące miejsce bez brudzenia rąk. Medistik™ jest w formie skoncentrowanej, długo zachowuje trwałość i dzięki praktycznemu opakowaniu łatwo można go mieć stale pod ręką.

Wystarczy wysunąć i posmarować. Wybierz wariant Stick, Spray lub Roll-on.

Poszukujemy osób i firm do dystrybucji produktu Medistik. Produkt jest odpowiedni do sklepów i klubów sportowych, sklepów ze sprzętem medycznym, dla masażystów i wyspecjalizowanych rehabilitantów. Prosimy o kontakt.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.04.2015 09:19
Cena: 15 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 400087
Rubryka ogłoszenia: Masaże
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Czy odczuwasz bóle pleców lub kręgosłup a szyjnego? - Zdjęcie nr 1Czy odczuwasz bóle pleców lub kręgosłup a szyjnego? - Zdjęcie nr 2Czy odczuwasz bóle pleców lub kręgosłup a szyjnego? - Zdjęcie nr 3Czy odczuwasz bóle pleców lub kręgosłup a szyjnego? - Zdjęcie nr 4Czy odczuwasz bóle pleców lub kręgosłup a szyjnego? - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BODY CENTRUM, s.r.o.
Województwo: Cała Polska
E-mail: bodycentrum@cmail.cz
Web: www.medistik.eu/pl
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BODY CENTRUM, s.r.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Masaże
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)