Razem 262 483 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
7 Kompleks roślinnych flawonoidów i enzymów (kiełki pszenicy, kiełki brokułów, kiełki lucerny) o podwyższonym synergicznym działaniu przeciwnowotworowym. Działa nie flawonoidów może być bardzo korzystne dla osób cierpiących na choroby nowotworowe jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia, w zmniejszeniu skutków ubocznych chemioterapii, w profilaktyce chorób nowotworowych. Flawonoidy są produktami ubocznymi przemiany materii roślin zdolnych do fotosyn ... więcej »
Cardio Flavin 7 Kompleks roślinnych flawonoidów, szypułek czereśni i wiśni oraz roślin leczniczych (głóg, tarnina) wspomagających pracę serca i krążenie. Flawonoidy wykazują niezwykle pozytywny wpływ na system sercowo-naczyniowy przez to, że blokują oksydację kwasów tłuszczowych w ścianach komórkowych. Zmniejszają poziom cholesterolu, czyli obniżają niebezpieczeństwo zwapnienia żył, podwyższają elastyczność ścianek żył i wykazują ochronne działanie ... więcej »
Cannabis sativa ("pożyteczna konopia") jest jedynym olejkiem z nasion, w którym prawie w ogóle nie ma nasyconych kwasów tłuszczowych, za to składa się prawie wyłącznie z nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera w 50-60% kwas linolowy (omega-6), w 15-20% kwas alfa-linolenowy (omega-3). Proporcje kwasu linolowego i linolenowego odpowiadają zalecanej ilości spożycia dziennego esencjalnych kwasów tłuszczowych i w takim składzie są jedynymi takimi w ... więcej »
Medicannabis konopie A+R krem Artretyzm+Reumatyzm Krem jest wyprodukowany z uszlachetnionych ziaren konopi siewnych Cannabis Sativa. Olejek z konopi składa się prawie wyłącznie z nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera w 50-60% kwas linolowy (omega-6) i w 15-20% kwas alfa-linolenowy (omega-3). Oprócz kwasu linolowego i alfa-linolenowego olej z konopi zawiera takżeok. 2-6% kwasu gamma-linolenowego (GLA). Dobrze znane jest działanie pr ... więcej »
Medicannabis B+P krem balsam do skóry + łuszczyca Krem jest wyprodukowany z uszlachetnionych ziaren konopi siewnych Cannabis Sativa. Olejek z konopi składa się prawie wyłącznie z nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera w 50-60% kwas linolowy (omega-6) i w 15-20% kwas alfa-linolenowy (omega-3). Oprócz kwasu linolowego i alfa-linolenowego olej z konopi zawiera także ok. 2-6% kwasu gamma-linolenowego (GLA). Krem bardzo dobrze wchłan ... więcej »
Dla osób niechętnie stosujących antybiotyki lub uczulonych na ich działanie. Nano Silver (srebro koloidalne) zwane naturalnym antybiotykiem, zawiera srebro najwyższej czystości (99,999%). Zabija ponad 650 szczepów różnych drobnoustrojów: bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. W przeciwieństwie do antybiotyków, nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Jak dotąd, nie stwierdzono aby chorobotwórcze mikroorganizmy uodporniły się na jego działanie. Wspom ... więcej »
Węgierski opatentowany produkt – Nowe PRZEŻYCIE Naturalny aromat owocowej kawy-owocowego espresso oraz jej prawdziwy, nie dający się pomylić z niczym owocowy smak oferuje Państwu nową formę relaksu. Harmonijny smak świeżych owoców zamienia w bliską i ciepłą każdą minutę czasu spędzonego w dobrym towarzystwie. Jak według starego tureckiego przysłowia: "Dusza człowieka nie pragnie kawy, ani kawiarni, człowiek pragnie przyjaciół a kawa to t ... więcej »
KIEŁKI BRUKSELKI 60 szt (CUKRZYCA) Przede wszystkim dla osób cierpiących na cukrzycę Duńscy producenci warzyw uważają brukselkę za cudowną nowość. Jest warzywem należącym do rodziny kapustowatych, które zostało wyhodowane z dzikiej kapusty. Kiełki brukselki działają na poprawę zdolności wytwarzania insuliny przez trzustkę. Swoje wybitne miejsce w leczeniu cukrzycy brukselka zawdzięcza zawartości manganu, chromu i innych składników mineralnych. ... więcej »
KIEŁKI SZPARAGÓW 60 szt (WĄTROBA, NERKI) Do detoksykacji i poprawy pracy wątroby i nerek Dokładnie nie wiadomo skąd - z Europy czy z Azji - pochodzą szparagi. Ale na Starym Kontynencie ta jakże ważna roślina wieloletnia jest uprawiana i wykorzystywana przypuszczalnie już parę tysięcy lat. Kiełki szparagów zawierają dużą ilość asparaginy, która jest zdolna do przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej krwi. Ich najistotniejsze działanie to oczyszc ... więcej »
KIEŁKI PSZENICY ORKISZ 60 sztuk (SYSTEM NERWOWY) Wzmacniają system nerwowy Ich specjalne działanie wzmacnia system nerwowy. Nerwy są osadzone w specjalnych poduszeczkach tłuszczowych, tak zwanych otoczkach mielinowych, co pomaga im przekazywać impulsy do mózgu. Zawartość tłuszczy roślinnych w kiełkach pszenicy orkisz wzmacnia te poduszeczki i przez to także system nerwowy. Ze względu na całkowicie odmienna strukturę białek i skrobi zaleca się o ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
KIEŁKI PSZENICY 60 szt. nowotwory KIEŁKI PSZENICY 60 szt. nowotwory Przeciwdziałają starzeniu się organizmu Kiełki pszenicy są doskonałym źródłem wielokrotnie nienasyconych roślinnych kwasów tłuszczowych o dobroczynnym działaniu oraz takich substancji, które grają ważną rolę między innymi w zapobieganiu chorobom nowotworowym. Kiełki pszenicy używano już w starożytnym Egipcie. Również medycyna ludowa znała ich wzmacniające, detoksykujące działa ... więcej »
04.11.2009 17:22
O

KIEŁKI PESTEK DYNI (PROSTATA)

KIEŁKI PESTEK DYNI (PROSTATA) Rewelacyjne dla mężczyzn na problemy z prostatą "Pestki dyni spadły z kieszeni Boga na ziemię i nie ma na świecie zdrowszej od nich rzeczy!" - uważano tak w medycynie ludowej i już wtedy stosowaną je w problemach z prostatą. Dzięki 45% zawartości kwasu linolowego uważa się je za jedną z głównych substancji leczniczych w chorobach pęcherza moczowego i prostaty. Kto może, niech znajdzie ukojenie bólu w pestka ... więcej »
KIEŁKI MARCHWI 60 szt (CHOROBY OCZU, ZDROWA SKÓRA) W chorobach oczu i skóry Od stuleci medycyna ludowa poleca naszą najstarszą roślinę uprawną - marchew w chorobach wątroby, oczu i skóry. Już Grecy i Rzymianie przypisywali jej spożyciu ogromne znaczenie. Złe trawienie, słaba praca wątroby, dostanie się do wątroby trujących metali zmienia kolor skóry na szary, niezdrowy. Poprzez systematyczne spożywanie marchwi / kiełków marchwi skóra uzyskuje jed ... więcej »
KIEŁKI NASION LNU 60 szt (CHOLESTEROL) Powstrzymują odkładanie się szkodliwego cholesterolu Naukowcy dowiedli poza wszelkimi wątpliwościami wspaniałych właściwości nasion lnu w zapobieganiu i zwalczaniu raka piersi oraz przewodu pokarmowego. Poprzez dużą zawartość nienasyconych kwasów omega-3 oraz lignanów (fitoestrogenów) nasiona lnu / kiełki lnu powstrzymują odkładanie się „złego” cholesterolu, zapobiegają osteoporozie, przyczyniają się do spad ... więcej »
KIEŁKI BROKUŁÓW 60 szt (PRZECIWNOWOTWOROWE, KRĄŻENIE) Oczyszczają krew, poprawiają krążenie. Zawartość glukozydu hydrochinonu zapobiega powstawaniu raka i jego wzrostowi. Wymienia się je jako najskuteczniejszą roślinę w zwalczaniu raka przełyku, żołądka, jelita grubego i odbytnicy. Może odgrywać niezwykle ważną rolę także w walce z rakiem płuc, prostaty i pęcherza moczowego. Kiełki brokułów są naszym najcenniejszym źródłem enzymów. Są bogate w ... więcej »
KIEŁKI RZEŻUCHY 60 szt (TARCZYCA, OCZYSZCZANIE) Poprawiają pracę tarczycy Rukiew wodna, czyli rzeżucha zawiera ogromne ilości siarki oraz tyle jodu, aby połączenie tych dwóch pierwiastków idealnie wspierało działanie gruczołów wewnętrznych. Zawartość jodu jest niezbędna do działania tarczycy oraz komórek nerwowych. Rzeżucha pochodzi z terenów dzisiejszego Iranu, już w starożytności była bardzo lubianą rośliną sałatkową. W Chinach znana była już 1 ... więcej »
KIEŁKI SŁONECZNIKA 60 szt (PIĘKNA SKÓRA) O działaniu odżywiającym skórę Ich upiększające działanie znane było już ludziom starożytnym. Dzięki niezwykle wysokiej zawartości olejków odżywiających skórę, specjalnych witamin skóry i doskonałych składników mineralnych są użyteczne w osiągnięciu i utrzymaniu pięknej zdrowej skóry. Kapsułki zawierają uzyskane indywidualną technologią kiełkowania, odżywiane 84 substancjami mineralnymi i mikroelementami ... więcej »
KIEŁKI RZODKIEWKI 60 szt (NATURALNY ANTYBIOTYK) Naturalny antybiotyk. Doskonały środek przeciwko nawet najbardziej upartym infekcjom, do czego przyczynia się wysoka zawartość naturalnego antybiotyku. Kiełkom rzodkiewki przypisywane są doskonałe właściwości oczyszczające wątrobę i nerki, lekko moczopędne i detoksykujące. Kapsułki zawierają uzyskane indywidualną technologią kiełkowania, odżywiane 84 substancjami mineralnymi i mikroelementami, ... więcej »
KIEŁKI LUCERNY 60 szt (STAWY, REUMATYZM) Pomagają w zapaleniach stawów, reumatyzmie Według tradycji, po raz pierwszy uprawiali lucernę Arabowie, dwa tysiące lat temu, i nazwali ją matką wszelkiej żywności. W medycynie ludowej chorzy na podagrę nazywali ją leczniczym pokarmem. Dziś wiemy także to, że ważna jest też w niej zawartość roślinnego estrogenu. Pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowej, w ten sposób blokuje wystąpienie podagry, zmniejsza zap ... więcej »
KIEŁKI CZERWONEJ KAPUSTY 60 szt (PRZECIWNOWOTWOROWE, KOŚCI) Kiełki czerwonej kapusty kapsułki 60 szt. Wzmacniają kości Czerwona kapusta posiada świetne właściwości antyoksydacyjne. Wpływ ten zawdzięcza wartościowym substancjom (sulforafan, indolkarbinol), które pobudzają organizm do tego, aby produkował jak najwięcej enzymów przeciwnowotworowych. Kiełk i czerwonej kapusty posiadają szczególnie wysoką zawartość witaminy U, która jest znana j ... więcej »
Ogłoszenia 3961 do 3980 z 4721
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)