Razem 250 764 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Krabat Pilot – to nie tylko „pełzak”, to innowacyjne parapodium do rehabilitacji. Służy do aktywizacji i pionizacji dzieci z dysfunkcjami motorycznymi. Pilot m.in.: stymuluje pracę mięśni wiotkich; łagodzi napięcia spastyczne; uczy utrzymywania prawidłowej pozycji ciała z właściwym ustawieniem wszystkich stawów; zapewnia stabilizację i umożliwia lepszą pracę kończyn; zapobiega powstawaniu przykurczy. Jest także niezbędny w przygotowaniu do pionizacji, ułatwia i/lub umożliwia lokomocję, podwyższa poziom niezależności motorycznej. Może stanowić także przejście do kolejnego, bardziej zaawansowanego etapu rehabilitacji ruchowej. Stanowi doskonałą profilaktykę bocznego skrzywienia kręgosłupa, profilaktykę i łagodzenie przykurczy w obrębie stawu biodrowego i kończyn dolnych (przywodzicieli, zginaczy i rotatorów wewnętrznych uda). Krabat „pełzak” łączy w sobie unikatowe elementy rehabilitacji: mobilność, pionizacja, aktywizacja, komunikacja i interakcja społeczna.

Pełzak- Krabat Pilot , tylko z nazwy jest sprzętem służącym do „pełzania”. Krabat Pilot to najnowocześniejszy sprzęt służący do rehabilitacji dzieci z dysfunkcjami motorycznymi. Posiada specjalne amortyzatory aktywizujące - wymusza pracę kończyn górnych, obręczy barkowej, miednicy i nóg. Umożliwia swobodne i samodzielne poruszanie się, przez co łatwiejsza staje się komunikacja i interakcja społeczna. Pilot zapewnia także wzmocnienie układu mięśni szkieletowych, wspomaga przyjęcie postawy pionowej, co ułatwia samodzielne funkcjonowanie.

Krabat Pilot – to innowacyjny zespół rehabilitacji poziomej do aktywizacji niemowląt i dzieci z dysfunkcjami motorycznymi. Spełnia wszystkie warunki nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży. Nowatorska technologia aktywizacji miednicy, lekkość materiału, funkcjonalność i wytrzymałość sprzętu sportowego połączone w jednym. Urządzenie z regulacją - można dostosować do konkretnych zaleceń lekarskich i fizjoterapeutycznych. Innowacyjny „pełzak” posiada także taśmy rehabilitacyjne(opcjonalnie) - dzięki wspomaganiu pracy przywodzicieli i zginaczy kończyn dolnych wzmacnia wzorzec czworakowania, siadu i chodu.

WIĘCEJ INFO SZUKAJ NA:

http://www.krabat.pl/

http://www.krabat.com/

sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci, miopatie, pełzak, chwytanie, Krabat Pilot

sprzęt rehabilitacyjny, miopatie, czworakowanie, opadanie, Krabat Pilot,

sprzęt ortopedyczny, dystrofie, odciążenie, bezwiedne opadanie, Krabat Pilot,

sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci, pełzak, dystrofia miotoniczna, ćwiczenia rehabilitacyjne, wcześniak, Krabat Pilot

parapodium, zapalenie, usprawnianie, porażenie mózgowe, Krabat Pilot,

sprzęt medyczny, dla dzieci, porażenie dwukończynowe, usprawnianie, Krabat Pilot,

otto bock, dla dzieci, chodziki, dystrofia miotoniczna, Krabat Pilot,

otto bok, Pionizator, pełzanie, siada, Krabat Pilot

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.02.2015 08:55
Cena: 4 870 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 319332
Rubryka ogłoszenia: Sprzęt medyczny
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 1Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 2Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 3Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 4Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 5Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 6Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 7Krabat - Innowacja w rehabilitacji dzieci !Przekonaj się sam - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Medyczny Dla Dzieci.pl
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48713360522
Telefon 2: +48501107703
Skype: hisensebaby1
Web: www.krabat.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Medyczny Dla Dzieci.pl
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sprzęt medyczny
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)