Razem 252 506 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
26.10.2014 19:23

DECA jest najbardziej popularne i najczęściej stosowane do wstrzykiwania sterydów anabolicznych. Chociaż NANDROLONE wciąż zawarte w wielu związków generycznych, większość ludzi używa go DECA.

Popularność tego leku z powodu jego licznych zastosowań. To powoduje, że komórki mięśni przechowywać więcej azotu, uwalnia w celu osiągnięcia dodatni bilans azotu. Lek ten jest prawdopodobnie przeznaczony na osteoporozę u kobiet, którzy przeszli przez menopauzy i niewystarczającej produkcji czerwonych i białych krwinek w szpiku kostnym. Oprócz tego, DECA powoduje również, że maskulinizację u mężczyzn są brakuje w naturalnych hormonów męskich.

Weź porady lekarzy przed rozpoczęciem leczenia tym lekiem.Często zalecana dawka wynosi między 100 a 400 mg / tydzień. Badania naukowe wykazały, że najlepsze wyniki uzyskuje się przez wlot 2 mg / funt masy ciała. W przypadku pominięcia dawki mniejszej niż 200 mg / tydzień, to zwykle czuję tylko bardzo lekki efekt anaboliczny, ale na wyższym wzrostem dawki tego.

Skutki uboczne tego leku są w dawkach 100-400 mg / tydzień stosunkowo niewielki; spowodowane androgenne skutki uboczne mogą wystąpić. Niektóre działania niepożądane dotyczą problemy związane z wysokim ciśnieniem krwi i dłuższy czas na krzepnięcie krwi, co może powodować krwawienia z nosa, zwiększone krwawienia cięć, zwiększona produkcja gruczołów łojowych i trądziku. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również bóle głowy i nadmierne pobudzenie seksualne.

Kobiety biorąc do 100 mg / tydzień DECA zwykle nie ma większych problemów. Przy wyższych dawkach androgenne mogą wystąpić objawy wirylizacji spowodowane; głębszy głos, zwiększona wzrost włosów na ciele, trądzik, wzrost popędu płciowego lub niektóre z nich. Należy wziąć te sterydy w porozumieniu z lekarzem.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.10.2014 19:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 364841
Rubryka ogłoszenia: Sprzęt medyczny
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Zasilanie DECA z ceny hurtowej! - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: cvhail (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +484512458754
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sprzęt medyczny Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sprzęt medyczny
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)